30 Yaş Üstü Kadınlar Bu Renklerden Uzak Durmalı: Yaşınızı Olduğundan Çok Daha Büyük Gösteriyor

Stilistler, 30 yaşını geçmiş kadınların kıyafetlerinde bazı renklerden vazgeçmelerini tavsiye ediyor. Çünkü bu tür tonlar, yaşınızı saklamadığı gibi, sizi gerçekte olduğunuzdan daha büyük yaşta gösterebiliyor.

İşte 30 yaş üstü kadınların kaçınması gereken renkler ve kıyafet türleri:

GRİ RENK

Bu renk, 30 yaşında gencecik bir kadını bile bir teyze gibi gösterebilir. Moda uzmanları, hiçbir zaman böyle kıyafetler giyilmesini tavsiye etmez. Her ne kadar, son yıllarda gri renkli kıyafetler, genç kadınlar tarafından moda olarak görülse de, bu durum ilerleyen yaşlarda büyük sorunlara neden olabilir.

Gri kıyafetiniz, yüzünüzdeki tüm kırışıklıkları meydana çıkardığı gibi, kombinlediğiniz kıyafetlerin de seçenek sayısını oldukça azaltacak.

BORDO RENK

Bordo ve şarap rengi kıyafetler, her yaştan kadında oldukça ilginç görüntülere neden olabilir.

Vücut hatlarını kötü gösteren bu tonlar, aynı zamanda sizi olduğunuzdan 5 yaş büyük gösterebilir. Son yılların modası ile uyumsuz olan bu renkten uzak durmalısınız.

SİYAH RENK

Siyah renkler, 30 yaş üstü kadınlar için uygun görülür ve birçok kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilir. İlerleyen yaşlarda bu renkten uzak durmanızda fayda var çünkü yaşınız nedeniyle vücudunuzda meydana gelen tüm değişiklikler, siyah renk tarafından ön plana çıkarılabilir.

Siyah şeyler olmadan yapamıyorsanız, bu renkteki kıyafetleri pantolon olarak tercih edebilirsiniz. Kıyafetinizi parlak doğal renklerle tamamladığınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x